Ahoj, já jsem Martina …

Asi se ptáš, kdo vlastně jsem a co pro tebe mám. A je to správná otázka, nesnaž se ji zaplašit. Od malička se nás mnozí snaží přesvědčit, že myslet na sebe je sobectví, alespoň v době našeho mládí to tak bylo.

Za svůj pestrý život jsem odhalila tajemství. Že všechny neúspěchy, prohry, ale i úspěchy a výhry jsou jen a jen moje práce. Můžu obviňovat rodinu, partnera, vymlouvat se na děti. Ale je to můj život je moje dílo.

Nečte se to úplně lehce, já vím a rozumím ti.

A vnímám a vidím, že mnoho žen stále neodhalilo tu jedinou věc, kterou stačí změnit, aby jejich život začal být naplněný a šťastný. A tak se snaží násilím měnit sebe, své partnery, své děti. A štěstí nepřichází, harmonie také ne. Vztahy nefungují. Tím více, čím více se obracíme o rady směrem ven.

Ha! Napadá ti, tak to si protiřečíš, vždyť i ty jsi přece člověk zvenčí a zdá se, že pro mě máš radu! Ano i ne, odpovídám.

Já pro tebe mám ucelený systém, jak najít tu jednu jedinou věc, která je potřeba změnit. Ale práce bude na tobě. Chci ti přinášet návody, které budeš moci lehce vrátit do svého života. Vrátit? Říkáš si?

No jo! Nepřináším nic nového pod sluncem! Všechno máme už dávno v sobě. Jen jsme to zapomněly. Jsme ženy a máme v sobě, ve svých genech zahrnutou všechnu moudrost našich předkyň. Ale ztratily jsme klíče.

Já klíče zase posbírala a napasovala na ty správný dveře. A pomůžu ti je najít a použít do tvých správných dveří. Protože jsem zažila hodně bolesti a hodně nepochopení. Změnila jsem tu jedinou věc a začala odemykat skryté dveře. A světe div se, ono tam na konci opravdu bylo štěstí 🙂

Funguje to, jásám do dneška. Ano, jsou dny, kdy jsem smutná, bolí mě hlava a jsem unavená. Ale v duši mám klid a mír, nepociťuji stres a neuspokojení. Ve své podstatě jsem šťastná i když pláču. A to samé chci naučit tebe.

A aby byl obrázek o mně kompletní, tak ještě moje pracovna. Tohle je oáza klidu, kde čerpám síly a relaxují. Když muž zatopí, pekelec dělá čest svému názvu. 😂 A musím se přesunovat.

A protože jsi byla statečná a dočetla až sem, mám pro tebe dárek. Jen tak, pro radost.

Rychlý návod, jak si během pár dnů posílit sebevědomí. Je to takový instantní, hodně zhuštěný návod. Stáhnout si ho můžeš zDARma ZDE.

Pořád hovořím o jedné jediné věci, která je tím hlavním, co musíš změnit. Není to nic menšího ani většího, než „pohled na sebe sama“. A to je celé. Jednoduché, že jo? 🙂 Stáhni si návod a připoj se do skupiny, kde pracujeme ve společenství žen na svém štěstí den po dni, krok po kroku. Připojit se můžeš zDARma ZDE.

Jsem objevitelka nového rozměru svobodného života 42+. Milovnice života za pecí a v síti.